Reklam

FUTBOLDA VE SAHA İÇİ REKLAMLARDA…

Saran Medya, saha içi reklam haklarının satışları ile Türk futbolunu desteklemeyi sürdürmektedir.

1997 yılından bu yana Türkiye’deki futbol kulüpleri ile işbirliği içinde olan ve Türk futbolunu geliştirmeyi hedefleyen Saran Medya; Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor, Sivasspor, Eskişehirspor ve Kasımpaşaspor’un saha içi reklamlarının satış haklarına sahiptir.

Futbol takımlarımızı yurtdışında da destekleyen Saran Medya; Fenerbahçe ve Galatasaray’ın yurtdışı karşılaşmalarının, Beşiktaş ve Trabzonspor’un hem yurt içi hem de yurt dışı karşılaşmalarının; Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarının, hazırlık maçlarının ve UEFA Kupası maçlarının saha içi reklam haklarına sahiptir.

A Milli Futbol Takımımızın Dünya Kupası ve Avrupa Kupası grup eleme maçları ile hazırlık karşılaşmalarındaki saha içi reklam alanlarının satış hakları da Saran Medya’ya aittir.

Saran Medya, dünyanın önde gelen liglerinde yaygın olarak kullanılan 3D (3 boyutlu) Halı, Portired, Adnetgoal ve Livead gibi reklam alanlarını ülkemize taşımış ve bu reklam alanlarının lisans temsilcisi olmuştur. Aynı zamanda, dünyanın sanal reklam teknolojileri lideri ORAD’ın ülkemizdeki tek temsilcisidir.