KURUMSAL

Hakkımızda

Türkiye'nin önde gelen dinamik gruplarından biri olan Saran Holding, 6 ana sektörde, 33 şirketi ve 3.500’ün üzerinde çalışanıyla her zaman öncü konumunda, güvenilir bir tedarikçi olarak, etik değerlerden ve kaliteden ödün vermeyen bir vizyonla hizmet sunmaktır.

1990 yılında kurulan şirketler grubumuzun bugünkü noktaya ulaşması, kuşkusuz bir rastlantı sonucu olmamıştır.

Kurucumuz Sayın Sadettin Saran, 21.yüzyılı ve beraberinde getirdiği yeni dünya düzeninin ruhunu, ülkemizde en erken yorumlayan kanaat önderleri arasında yer almaktadır. Bu küresel vizyon; holdingimizin “sıfırdan” başlayıp bugünlere gelmesinde çok etkili olmuştur.

Saran Holding'i yöneten kadrolar dijital çağda dünyamızın neredeyse küresel bir mahalleye indirgenmiş olduğunun bilincindedir. Grubumuz yerküremizin bir yandan küçülürken, diğer taraftan ters oranda büyüyen risk ve fırsatları da beraberinde getirdiğinin farkındadır.

Saran Holding, Türkiye'de 20. Yüzyılda bir anlamda “derin dondurucuya atılmış” küresel sorunların, çağımızda yeniden alevlendiğini fark eden ve faaliyet stratejilerini ona göre planlayan bir grup olmuştur.

Uluslararası medya ve yayın ürünleri pazarlaması sektöründe faaliyet gösteren Saran Holding bu alanda dünyada ilk 5 sıra içinde yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Grubumuz tüm dünyada sporun ve spor yayıncılığının insanların birbirini tanıması, kaynaşması ve yakınlaşması anlamında kritik bir ağırlık taşıdığına inanmaktadır. Özellikle genç kitleler arasında spor üzerinden sağlanacak diyaloğun, uygarlıklar arasındaki farklılıkları çatışmaya değil uzlaşmaya yönlendireceğine inancımız tamdır.

Saran Holding aynı zamanda savunma sanayisinde faaliyet göstermektedir. Grubumuz Türkiye gibi dünyanın tansiyonu hiç düşmeyen bölgelerinden birinde yer alan bir ülkenin, modern ve güçlü savunma sistemlerine gereksinmesi olduğunun bilincindedir ve çalışmalarına bu doğrultuda devam etmektedir.

Saran Holding kurulduğu ilk günden bu yana çağdaş, yeniliklere açık ve sürekli değişimi arayan bir kurum olmuştur ve her zaman da öyle kalacaktır. Günümüz dünyasına şekil veren bireye saygı, çevreye saygı, her türlü canlının yaşam alanına saygı, gibi toplumsal sorumluluk özellikleri anlamında da Saran Holding her zaman hassasiyetini en üst düzeyde tutmaktadır. .

Serbest girişimi kendine kılavuz seçmiş olan grubumuz sadece kar amacıyla faaliyet göstermez. Sosyal sorumluluk projeleri ile yaşadığımız topluma sürekli pozitif katkı sağlamak en büyük önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Her yıl binlerce çocuk Saran Holding’in onlar için hizmete açtığı spor salonlarında spor yapmakta, zihinsel ve bedensel gelişimini spor aracılığıyla güçlendirmektedir.

Saran Holding Türk ekonomisine tümüyle entegre olmuş bir şirketler grubudur. Grubumuz Türk ekonomisine katkıda bulunmaktan, artı değer yaratmaktan ve gençlere iş imkanı yaratmaktan kıvanç duyar.