KURUMSAL

Başkanın Mesajı

Değerli iş ortaklarımız ve değerli çalışma arkadaşlarım;

Kurulduğu günden bu yana faaliyet gösterdiği her sektörde başarılı ve öncü çalışmalara imza atan Saran Holding, güçlenerek büyümesini uluslararası arenada “en iyi” yi ve “en yeni” yi takip etmesine borçludur.

Bu yönetim anlayışı ile; medya, yayıncılık, internet işletmeleri, havacılık, savunma ve turizm sektörü gibi geniş bir faaliyet yelpazesi içinde ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan bir holding yapısı konumuna gelmiştir.

Ekonomik ve toplumsal başarılarımızı daimi kılan en büyük destek ise özverili çalışanlarımızdan, ortaklarımızdan ve sosyal paydaşlarımızdan aldığımız güçtür.

Saran Holding, yenilikçiliği, girişimciliği, sürdürülebilirliği ve sosyal sorumluluk bilincini temsil ediyor. Bu doğrultuda, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde aynı verimlilik ve karlılık ile hareket ederek, yeni yatırım fırsatlarını değerlendirme konusunda aktif bir politika izleyeceğiz. Şu anda sadece spor içeriği konusunda değil medya içeriği konusunda da dünyanın en büyük 5 şirketinden biriyiz. Bu konumun gereği olarak da yeni iş alanlarına girmek üzere yurtiçinde ve yurtdışında ortaklıklar kurarak, farklı yatırım fırsatlarını dikkatle takip edeceğiz.

Önümüzdeki dönemlerde de, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yepyeni başarılara imza atacağımıza ve yenilikçi yaklaşımlarla fark yaratacağımıza yürekten inanıyorum. Saran Group’un başarısında emeği geçen tüm çalışanlarımıza, ortaklarımıza ve tüm sosyal paydaşlarımıza güvenleri, destekleri ve iş birlikteliklerinden dolayı teşekkür ederim.

Saygılarımla

S. Sadettin SARAN