Ülkemizin önde gelen hizmet sektörlerinden biri olan turizm, Saran Holding’in faaliyet gösterdiği alanlardan biridir.

  • Grand Hotel Lav & Grand Marina Lav
  • V3 Fitness

Hırvatistan'daki Grand Hotel Lav & Grand Marina Lav, ülkenin 2. büyük şehri olan ve UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesi’ne alınan Split kentindedir. Adriyatik Denizi kıyısındaki 5 yıldızlı otel; 381 odası, 800 metrelik özel plajı, açık ve kapalı yüzme havuzları, farklı konseptteki 12 restoran, bar ve kafesi, SPA merkezi, konferans, toplantı ve balo salonları, tenis kortları, futbol, voleybol ve basketbol sahaları ile toplamda 60 bin m2’lik bir alan üzerinde konumlanmıştır.

3.000 m2’lik kapalı alanda hizmet veren SPA ve fitness merkezinde iki adet ısıtmalı yüzme havuzu, aroma banyoları, buhar banyosu, Fin hamamı, terapi odaları ve tam kapasiteli bir fitness salonu yer almaktadır

2006 yılında 85 milyon Euro’luk ek yatırımla yeniden inşa edilen otel kompleksi, 8-30 metrelik 75 yatın barınabileceği tam kapasiteli bir marinayı da barındırmaktadır.

Göktürk İstanbul Caddesi’nde yer alan; spor ve sağlık odaklı, idealist, konularında uzman bir kadroya sahip olan V3 Fitness, yenilikçi spor anlayışıyla birlikte çağın gereklilikleri doğrultusunda farklı, üst düzey ve seçici bir üye profiline hizmet vermektedir.

V3 Fitness bünyesinde kurulan V3 Akademi, kişilere kendi başlarına da rahatlıkla uygulayabilecekleri doğru eğitim planları hazırlayan, bilgilendiren ve öğreten, doğru spor yapma bilinci oluşturmaya yönelik hizmet sunan SPORTİF ve SAĞLIKLI YAŞAM AKADEMİSİ’dir.

 

Untitled Document